Naujienos

Shengmilo MX21 vaizdo įvadas!

Shengmilo™ MX21 populiarumas išaugo per pastarąsias trumpas savaites! Jei įdomu, kodėl galite tiesiog žiūrėti vaizdo įrašo įžangą. MX21 yra sulankstomas, patvarus elektrinis dviratis su stipriais priekiniais ir galiniais dvigubos pakabos amortizatoriais ir galingu varikliu.

Shengmilo™ MX21 tinka pradedantiesiems, taip pat dviračių entuziastams ir profesionalams. Tai vienas pozityviausiai įvertintų ebike istorijoje!

Dviratis turi lengvą, bet labai tvirtą aliuminio lydinio rėmą, kuris, kaip žinoma, atlaiko visokius smūgius, nesugeria jokių pažeidimų. Rėmas turi 5 elektrostatinių dažų sluoksnius, dengiančius aliuminį.

Išimama baterija įdedama tiesiai į rėmo korpusą, todėl ji gali būti didesnė ir talpesnė. Todėl MX21 turi 12.8h bateriją, kuri elektrinių dviračių pramonėje laikoma DAUG.

Kadangi mūsų inžinieriai nebuvo patenkinti normaliu padangų elgesiu nelygioje vietovėje, nusprendėme ant dviračio sumontuoti geriausią 20 colių storio padangą. Tai labai gerai tinka daugelyje sunkesnių vietovių, tokių kaip sniegas, purvas, smėlis, paplūdimiai, kalnų reljefai, pelkės ir pan. Bet kuris dviratininkas, išbandęs riebias padangas, žino, kad geresnio pasirinkimo tiesiog nėra. Nusprendėme montuoti CST BFT 20×4.0 tipo padangas. dėl tvirto sukibimo ir mažo pasipriešinimo.

MX21 varomas galingu 48 V ir 500 W bešepetiniu 75 nm varikliu, kuris pasižymi dideliu sukimo momentu, geru pagreitėjimu ir didžiausiu greičiu iki 40 kilometrų per valandą. Dviratis taip pat turi daugybę kitų pažangių funkcijų, tokių kaip priekiniai ir galiniai amortizatoriai, kurie jaučiasi gerai ir sklandžiai važiuojant sunkiu reljefu ir išlaiko svorį iki 150 kilogramų. Priekinis žibintas taip pat yra galingas, todėl naktinis važiavimas yra toks geras, koks yra.
Pavarų perjungiklis yra pažangi 7 greičių Shimano pavara su visomis Shimano dalimis.

MX21 sistema turi tris važiavimo greičio režimus; Boost režimas, kai nebereikia įjungti elektrinio režimo ir tinka mankštai. Antrasis yra „Manpower“ modelis, kuriame režimą įjungiate nesukdami vairo, o ne tik švelniai mušate kojomis, kad taupytumėte energiją ir akumuliatorių. Trečias – grynas elektrinis režimas, kai nebereikia mygti pedalų, o tiesiog reguliuoti greitį vairu ir mėgautis greičiu.

6 komentarai on Shengmilo MX21 vaizdo įvadas!

 1. Karlas Peteris Messerichas sako:

  Ich habe nicht so viel Glück mit meinem MX21!
  Ab Lieferung zeigte das Display nach kurzer Fahrt (1–3 km) den Fehlercode "E10": dann blieb die Geschw.Anzeige eingefroren, man konnte die Anzeige nicht mehr umschalten von Ges.km auf Tages-km, Fahrzeit. Der Motor lief alergijos normalus. Auf Reklamation beim Händler (E-Bay) wurde mir ein neuer Controller geschickt (14 Tage), der keine Besserung brachte. Darauf wurde mir ein neues Display geschickt, seitdem ist die Fehlermeldung verschwunden.
  Die Bremsen quietschten beide jämmerlich, alles Aufrauhen der Beläge, Entfetten der Bremsscheiben brachte keine dauerhafte Besserung, erst der Austausch der Beläge im Fachhandel brachte Ruhe.
  Teleskopgebel klapperte von Anfang ir beim Überfahrengößerer Unebenheiten. Nach ca.400 km bemerkte ich, daß beim Bremsen mit der Vorderbremse das Vorderrad nach links auslenkt und der linke Holm sich nach hinten biegt. Als ich das beim Verkäufer reklamierte, antwortete er nicht mehr. Ich teilte E-Bay mit, daß ich wegen nicht behebbarer Fehler vom Kauf zurücktreten will. Antwort: der Verkäufer verweigert den Rücktritt!
  Jetzt sitze ich da mit der defekten Gabel. Habe versucht, im Fachhandel eine andere, bessere Gabel zu finden, aber für die dicken Felgen konnte mein Händler bisher noch keinen Ersatz finden.
  Zwischenzeitlich hatte ich das (sehr gut funktionierende) Schaltwerk gegen eines von Shimano getauscht, da das Original aus zu weichem Material besteht und nach jedem Liegendtransport im Kofferraum verbogen war und neu justiert werden musste.
  Bin aber begeistert (wenn alles funktioniert) vom Fahrverhalten, Motor und Regelung. Nur die Bremsen könnten wirksamer und präziser sein.

 2. Cezaris Chu Ortega sako:

  Sveiki bičiuliai!
  Ar galėtumėte man atsiųsti instrukcijas, kaip pakeisti įkrovimo prievadą?

  Ačiū

  1. Šengmilo sako:

   Gerbiamas Cesari,

   dėkojame už klausimą ir susidomėjimą Shengmilo.
   Džiaugiamės girdėdami, kad susidariusią situaciją pavyko išspręsti pokalbio el. paštu metu.

   Mėgaukitės savo kasdieniais pasivažinėjimais!
   Šengmilo

 3. Ieva sako:

  Tai taip pat puikus dviratis, bet aš pasiliksiu su savo mx02s, nes jis yra greitesnis ir man niekada nereikia sulankstyti. Ačiū už straipsnį! Ieva

 4. nina sako:

  puikiai atrodo! gal parodytum daugiau video?

  1. Šengmilo sako:

   Sveiki Nina,
   Dėkojame už Jūsų susidomėjimą!
   Stengsimės padaryti profesionalesnius apžvalgos vaizdo įrašus.
   Ačiū!
   Šengmilo

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

Pereikite į viršų
klaida: Turinys yra saugomas !!