Naujienos

Fat padangos arba Fat Bike privalumai – Shengmilo e-dviračiai!

Riebios padangos

Riebalų padanga dviračiai tampa vis populiaresni, ir tai vyksta dėl labai rimtos priežasties. Dviračių entuziastai dabar gali važinėtis dviračiais sudėtingomis vietovėmis, kuriose ilgus dešimtmečius buvo beveik neįmanoma važiuoti. Shengmilo™ Fat padangų elektroniniai dviračiai yra patogūs važiuoti sniegu, purvu, smėliu (paplūdimiuose) ir daugeliu kitų reljefų. Galbūt išvaizda nėra pati svarbiausia savybė, bet būkime atviri; Didžiosios padangos dviračiai atrodo daug geriau nei įprasti dviračiai. Taigi jie atrodo geriau, važiuoja geriau – neturėtų kilti klausimų, kodėl jie tampa tokie populiarūs, tiesa? Kitas Shengmilo™ riebalų padangų pranašumas yra kaina, nes ji yra tokia pati arba lygi įprastoms padangoms. Tai padarėme siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai gautų tik geriausią patirtį!

Aat bike (taip pat vadinamas riebiu dviračiu, riebi padanga, „fat-tire“ dviratis arba sniego dviratis) yra visureigis dviratis su didelėmis padangomis, paprastai 3.8 colio (97 mm) arba didesnėmis, ir 2.16 colio (55 mm) ar platesniais ratlankiais, skirtas žemam slėgiui ant žemės, kad būtų galima važiuoti minkštu keliu. , nestabilus reljefas, pvz., sniegas, smėlis, pelkės ir purvas.[1] Fatbikes yra pastatyti aplink rėmus su plačiomis šakėmis ir stovais, kad tilptų plačius ratlankius, kurių reikia šioms padangoms pritaikyti. Plačias padangas galima naudoti esant net 340 hPa slėgiui; 0.34 baro (5 psi), kad būtų galima sklandžiai važiuoti nelygiais kliūtimis. Vardas 550–690 hPa; 0.55–0.69 baro (8–10 psi) tinka daugumai motociklininkų.[2] Fatbikes buvo išrasti naudoti sniege ir smėlyje[1], tačiau jie gali įveikti įvairius reljefo tipus, įskaitant sniegą, smėlį, dykumą, pelkes, purvą, grindinį ar tradicinius kalnų dviračių takus.[3] Šis sportas kartais vadinamas „fat biking“ arba „fat-tire“ dviračiu.
šaltinis: wiki

6 komentarai on Fat padangos arba Fat Bike privalumai – Shengmilo e-dviračiai!

 1. rudas. sako:

  Hola, estoy interesado en la mx02S y me gustaría comprarla junto con una batería de repuesto. Galimas?

  1. Šengmilo sako:

   Sveiki,
   gracias por su interés en Shengmilo.
   Solo es posible comprarlo por separado ya que tarda más en llegar. Podemos hacerle una oferta en pardavimai @shengmilo.net

   Que tenga un lindo día,
   Šengmilo

 2. Rebeke sako:

  Sveiki! Taip, riebios padangos yra puikios, bet jūs tikrai turėtumėte parašyti straipsnį apie skirtumą tarp „mag“ ir „Spook“ ratų. Turiu omenyje ne tik išvaizdą, bet ir skirtumus. Mačiau, kaip kiti tavęs klausia, todėl nesu vienas, kuris norėtų žinoti. Nuoširdžiausi linkėjimai Rebeke

  1. Šengmilo sako:

   Miela Rebeke,

   ačiū už pasiūlymą.
   Stengsimės atnaujinti straipsnį pagal jūsų pasiūlymus.

   Mag ratai paprastai yra aukštesni ir tvirtesni, tačiau stipininiai ratai turi pranašumą, nes juos lengva taisyti, jei jie būtų pažeisti nelygioje vietovėje.

   Tačiau „Fat Tyres“ labiau rekomenduojami ratai su stipinais, nes dviračiai yra skirti sunkesnėms vietoms.

   Mėgaukitės savo kasdieniais pasivažinėjimais!
   Šengmilo

 3. Tačiau mane labiausiai domina jūsų .MX02
  Esu žemo ūgio, todėl norėčiau sužinoti, ar turite mažą
  šio dviračio rėmo versija, nes radau vieną dydį
  ne visada tinka visiems.
  Aš esu 5'5 colių ūgio, o siūlės ilgis 29–30 colių
  Iš anksto dėkoju
  Marvinas Epsteinas

  1. Šengmilo sako:

   Gerbiamas Marvn,
   labai ačiū, kad domitės „Shengmilo ebike“!
   Norėdami geriau pajusti dydį, rekomenduojame peržiūrėti vaizdo įrašo apžvalgą ar dvi „YouTube“.
   Mes patikrinsime ir susisieksime su jumis dėl rėmelio dydžio.
   Pagarbiai, Shengmilo

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

Pereikite į viršų
klaida: Turinys yra saugomas !!