Naujienos

Pažangus Shimano pavarų perjungiklis

Shimano perjungiklis Shengmilo™

Shimano pažangus pavarų perjungiklis yra vienas geriausių rinkoje, todėl mūsų Shengmilo™ komandoje nebuvo daug diskusijų. Sprendimas buvo logiškas, mes naudojome Shimano perjungiklius visiems mūsų elektrinių dviračių modeliams. Shimano siūlo greitesnį ir sklandesnį pavarų perjungimą, nereikalaujant daug priežiūros ir valymo. Jis žinomas kaip ilgalaikis ir labai patvarus prekės ženklas. Tinkamai prižiūrint, jis veiks taip pat kaip naujas net ir po daugelio metų net dešimtmečių kasdienio naudojimo.

Shimano, Inc. (株式会社シマノ, Kabushiki-gaisha Shimano) yra Japonijos tarptautinis dviračių komponentų, žvejybos reikmenų ir irklavimo įrangos gamintojas. Ji gamino golfo reikmenis iki 2005 m., o snieglenčių sportą – iki 2008 m. Įmonė, kurios būstinė yra Sakai mieste, Japonijoje, turi 32 konsoliduotas dukterines ir 11 nekonsoliduotų dukterinių įmonių. Pagrindinės Shimano gamyklos yra Kunšane, Kinijoje; Malaizija; ir Singapūras.

2017 m. „Shimano“ grynieji pardavimai siekė 3.2 mlrd. JAV dolerių, 38% Europoje, 35% Azijoje ir 11% Šiaurės Amerikoje. Dviračių detalės sudarė 80 proc., žvejybos reikmenys – 19 proc., kiti gaminiai – 0.1 proc. Bendrovė yra viešai prekiaujama, joje yra 93 milijonai paprastųjų akcijų.
šaltinis: wiki

2 komentarai on Pažangus Shimano pavarų perjungiklis

 1. Timo sako:

  Puikūs shimano faktai heh, bet aš tikrai atsimenu, kad šis prekės ženklas jau važiavo mano pirmuoju dviračiu, kai man buvo 10 metų, o man ne daugiau nei 30, tai vis dar yra geriausias pavarų perjungiklis, sveikiname shimano

  1. Šengmilo sako:

   Sveiki,

   Ačiū už tavo komentarą.
   Sutinkame, kad Shimano yra tiesiog geriausias! 🙂

   Have a nice day!
   Šengmilo

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *

Pereikite į viršų
klaida: Turinys yra saugomas !!