Naujienos

Fat padangos arba Fat Bike privalumai – Shengmilo e-dviračiai!

Riebios padangos

Riebalų padanga dviračiai tampa vis populiaresni, ir tai vyksta dėl labai rimtos priežasties. Dviračių entuziastai dabar gali važinėtis dviračiais sudėtingomis vietovėmis, kuriose ilgus dešimtmečius buvo beveik neįmanoma važiuoti. Shengmilo™ Fat padangų elektroniniai dviračiai yra patogūs važiuoti sniegu, purvu, smėliu (paplūdimiuose) ir daugeliu kitų reljefų. Galbūt išvaizda nėra pati svarbiausia savybė, bet būkime atviri; Didžiosios padangos dviračiai atrodo daug geriau nei įprasti dviračiai. Taigi jie atrodo geriau, važiuoja geriau – neturėtų kilti klausimų, kodėl jie tampa tokie populiarūs, tiesa? Kitas Shengmilo™ riebalų padangų pranašumas yra kaina, nes ji yra tokia pati arba lygi įprastoms padangoms. Tai padarėme siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai gautų tik geriausią patirtį!

Aat bike (taip pat vadinamas riebiu dviračiu, riebi padanga, „fat-tire“ dviratis arba sniego dviratis) yra visureigis dviratis su didelėmis padangomis, paprastai 3.8 colio (97 mm) arba didesnėmis, ir 2.16 colio (55 mm) ar platesniais ratlankiais, skirtas žemam slėgiui ant žemės, kad būtų galima važiuoti minkštu keliu. , nestabilus reljefas, pvz., sniegas, smėlis, pelkės ir purvas.[1] Fatbikes yra pastatyti aplink rėmus su plačiomis šakėmis ir stovais, kad tilptų plačius ratlankius, kurių reikia šioms padangoms pritaikyti. Plačias padangas galima naudoti esant net 340 hPa slėgiui; 0.34 baro (5 psi), kad būtų galima sklandžiai važiuoti nelygiais kliūtimis. Vardas 550–690 hPa; 0.55–0.69 baro (8–10 psi) tinka daugumai motociklininkų.[2] Fatbikes buvo išrasti naudoti sniege ir smėlyje[1], tačiau jie gali įveikti įvairius reljefo tipus, įskaitant sniegą, smėlį, dykumą, pelkes, purvą, grindinį ar tradicinius kalnų dviračių takus.[3] Šis sportas kartais vadinamas „fat biking“ arba „fat-tire“ dviračiu.
šaltinis: wiki

Pažangus Shimano pavarų perjungiklis

Shimano perjungiklis Shengmilo™

Shimano pažangus pavarų perjungiklis yra vienas geriausių rinkoje, todėl mūsų Shengmilo™ komandoje nebuvo daug diskusijų. Sprendimas buvo logiškas, mes naudojome Shimano perjungiklius visiems mūsų elektrinių dviračių modeliams. Shimano siūlo greitesnį ir sklandesnį pavarų perjungimą, nereikalaujant daug priežiūros ir valymo. Jis žinomas kaip ilgalaikis ir labai patvarus prekės ženklas. Tinkamai prižiūrint, jis veiks taip pat kaip naujas net ir po daugelio metų net dešimtmečių kasdienio naudojimo.

Shimano, Inc. (株式会社シマノ, Kabushiki-gaisha Shimano) yra Japonijos tarptautinis dviračių komponentų, žvejybos reikmenų ir irklavimo įrangos gamintojas. Ji gamino golfo reikmenis iki 2005 m., o snieglenčių sportą – iki 2008 m. Įmonė, kurios būstinė yra Sakai mieste, Japonijoje, turi 32 konsoliduotas dukterines ir 11 nekonsoliduotų dukterinių įmonių. Pagrindinės Shimano gamyklos yra Kunšane, Kinijoje; Malaizija; ir Singapūras.

2017 m. „Shimano“ grynieji pardavimai siekė 3.2 mlrd. JAV dolerių, 38% Europoje, 35% Azijoje ir 11% Šiaurės Amerikoje. Dviračių detalės sudarė 80 proc., žvejybos reikmenys – 19 proc., kiti gaminiai – 0.1 proc. Bendrovė yra viešai prekiaujama, joje yra 93 milijonai paprastųjų akcijų.
šaltinis: wiki

Shengmilo aukštos kokybės elektrinis dviratis gali tarnauti daugelį metų!

Shengmilo™ aukštos kokybės elektriniai dviračiai

Shengmilo™ aukštos kokybės elektriniai dviračiai buvo gaminami atsižvelgiant į daugelį rinkos sumetimų. Mes stengėmės sukurti ir naudoti tik geriausias medžiagas, geriausias turimas dalis ir įtraukti geriausias savybes, kurių prašė mūsų klientai ir vartotojai. Dviračiai yra labai išbandomi, įvedama daug modifikacijų ir pakeitimų, kol esame pasiruošę pasauliui pristatyti naujus modelius. Štai kodėl mūsų elektroninių dviračių apžvalgos visada yra aukštos, o mūsų atsiliepimai dažniausiai yra labai teigiami. 

Skaityti daugiau

Shengmilo MX21 vaizdo įvadas!

Shengmilo™ MX21 populiarumas išaugo per pastarąsias trumpas savaites! Jei įdomu, kodėl galite tiesiog žiūrėti vaizdo įrašo įžangą. MX21 yra sulankstomas, patvarus elektrinis dviratis su stipriais priekiniais ir galiniais dvigubos pakabos amortizatoriais ir galingu varikliu.

Skaityti daugiau

Pereikite į viršų
klaida: Turinys yra saugomas !!