Naujienos

Shengmilo aukštos kokybės elektrinis dviratis gali tarnauti daugelį metų!

Shengmilo™ aukštos kokybės elektriniai dviračiai

Shengmilo™ aukštos kokybės elektriniai dviračiai buvo gaminami atsižvelgiant į daugelį rinkos sumetimų. Mes stengėmės sukurti ir naudoti tik geriausias medžiagas, geriausias turimas dalis ir įtraukti geriausias savybes, kurių prašė mūsų klientai ir vartotojai. Dviračiai yra labai išbandomi, įvedama daug modifikacijų ir pakeitimų, kol esame pasiruošę pasauliui pristatyti naujus modelius. Štai kodėl mūsų elektroninių dviračių apžvalgos visada yra aukštos, o mūsų atsiliepimai dažniausiai yra labai teigiami. 

Rinkoje yra daug elektrinių dviračių, todėl kartais gali būti sunku priimti sprendimus, ką pirkti. Laimei, nedaugelis prekių ženklų, tokių kaip Shengmilo™, išsiskiria pažangiomis funkcijomis ir labai aukšta kokybe! Shengmilo™ dviračiai sukurti taip, kad tarnautų ir ilgai viršyti jūsų lūkesčius!

„Shengmilo™“ yra atpažįstamas dėl aukštos kokybės, bet ir dėl kai kurių kitų išskirtinių savybių. Dauguma mūsų modelių turi riebios padangos, todėl vairavimas yra daug patogesnis, o išvaizda daug pažangesnė. Kalbant apie padangą, mūsų pranašumas taip pat yra mag ratas kuris suteikia futuristinį vaizdą ir užtikrina didesnį tvarumą, nes maginis ratas negali taip lengvai susilenkti ar sugadinti. 

Ar esate tas, kuris nori greičio, pagreičio ir sukimo momento? Neziurek i prieki. Shengmilo™ užtikrino, kad galėtumėte gauti būtent tai, ko norite. Atnaujinti varikliai be šepetėlių iki 1000 W yra sukurti tam, kad jūsų važiavimas būtų geresnis ir jus nudžiugintų.

6 komentarai on Shengmilo aukštos kokybės elektrinis dviratis gali tarnauti daugelį metų!

 1. Mesut sako:

  Guten Tag kann man bei ihnen Ersatzteile bestellen falls der Motor von mx01 kaputt gehen sollte?

  1. Šengmilo sako:

   Gerbiamas Mesutai,
   taip, jei perkate tiesiogiai iš mūsų svetainės, visos atsarginės dalys ir visapusiška pagalba jums bus suteikta.
   Pagarbiai, Shengmilo

 2. vikentrigeris sako:

  Tik kaip priversti variklį veikti

 3. luis sako:

  Hola, los modelos MX20 y MX21 de 500w ¿están homologadas dentro de la de la normativa EPAC (Electronic Power Assisted Cycles) Europai ir Ispanijai?

  En su caso, requerirán matriculación como ciclomotor y seguro obligatorio? Ar gavote Europos homologacijos sertifikatą? Gracias.

  1. luis sako:

   Svarbu atsisiųskite Europos homologación sertifikatą.

  2. Šengmilo sako:

   Gerbiamas Luisai,

   Geros naujienos, Shengmilo elektrinis dviratis išlaikė EU EN15194 sertifikatą.
   Dabar jį galima įprastai naudoti daugumoje kelių.

   Geriausia
   Šengmilo

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.

Pereikite į viršų
klaida: Turinys yra saugomas !!